Ospravedlňujeme sa, ale v súčasnej dobe nie je možné nakúpiť digitálne a fyzické tovary naraz.

Karel Espandr : Coming Through

Dátum vydania 08.09.2017
Typ balenia CD obal
Nosič / počet CD / 1
Cena na eshopu
249 Kč s DPH
Pouze na predajniach
EAN 8594178230014

Karel Espandr, jako rockový kytarista vzešel z vyhlášené hanspaulské hudební scény podobně jako Ivan Hlas , Krausberry nebo Žlutý pes / Celou svou hudební kariéru Karel působil jako sólový kytarista v řadě kapel / např.Vyamhum Quas Group , Hugo Band , Combo FH / i doprovodných skupin známých českých i slovenských zpěváků / M. Gombitová , Lešek Semelka nebo Marcela Březinová /, Byl zván k natáčení kytarových partů řady hudebních nahrávek / např. Viktor Sodoma, Combo FH , Lenka Filipová , Přemysl Faukner a d. / Pro Lucii Bílou zkomponoval a natočil píseň Rozvaliny / text napsal Jan Fischer  
Na anglicky zpívaném 2. albu , pop-rockovém “Coming Through”, se Karel podílí jako producent, skladatel, zpěvák i hudebník, toto album pokrývá jeho autorskou tvorbu za posledních cca deset let . Hlavní důraz Karel klade na melodiku skladeb , zajímavá aranžmá , mnohovrstevnost a barevnost elektrických i akustických kytar . 

Tracklist:

1. RED CARPET
2. DAISY, ITS CRAZY
3. GODDESS IS BORN
4. RAIDERS OF THE NIGHT
5. FASTER AND FASTER
6. SHE IS TALKING
7. THEY ARE COMING
8. MORNING IN PARIS
9. RAINING INSIDE
10. SUNNY VALLEY
11. HOMECOMING 

  Zasielanie noviniek, akcií a zliav prednostne na Váš email!
Odoslať

Copyright © 2000 - 2017 Bontonland a.s. Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

         ...