Od 7. 1. je výdejní místo Musicpoint otevřené.

Ospravedlňujeme sa, ale v súčasnej dobe nie je možné nakúpiť digitálne a fyzické tovary naraz.

Dagmar Pecková : Dreams

Dátum vydania 25.04.2014
Typ balenia CD obal
Nosič / počet CD / 2
Interpret Dagmar Pecková
Cena na eshopu
199 Kč s DPH
Skladem na predajniach
Osoby Dagmar Pecková, Jiří Bělohlávek
EAN 0099925417123

Gustav Mahler –Písně potulného tovaryše, Písně o mrtvých dětech, Pět písní podle básní F. Rückerta, Chlapcův kouzelný roh (výběr), Pět raných písní. Richard Wagner – Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové. Johannes Brahms – Rapsodie pro alt, mužský sbor a orchestr op. 53. Luciano Berio – Lidové písně pro hlas a orchestr
Dagmar Pecková – mezzosoprán, Pražská komorní filharmonie, dirigent Jiří Bělohlávek

 


Dagmar Pecková; její pěvecká dráha by se dala přiblížit úctyhodným výčtem orchestrů (Wiener Philharmoniker, Tonhalle Zürich, LPO, LSO, BBC Symphony, NHK Symphony, Cleveland a Pittsburgh SO atd.) a dirigentů (Bělohlávek, Herreweghe, Järvi, Mackerras, Sawallisch ad.), s nimiž spolupracovala, výčtem nejvýznamnějších festivalů, koncertních síní a operních domů. Nebo jinak. Mezzosopranistka disponující výrazným hlasem i charismatem, silná osobnost, která mj. svou otevřeností dokázala oslovit i „neklasické“ publikum, ačkoli zůstává věrná klasické hudbě. Sama vyznává: Mahler a Wagner; dvě jména, která ovlivnila celou mou pěveckou kariéru. Objevil je pro mne Jiří Bělohlávek. K těmto písním – snům se můžu kdykoliv vracet a stále mě budou překvapovat svou nevýslovnou dokonalostí. Supraphon se dnes vrací k těmto nahrávkám, které znamenaly výrazný milník v umělecké dráze Dagmar Peckové a uvedly ji do světa jako vynikající mahlerovskou interpretku.
Niterný svět Mahlerových písní – krajina, kam se Dagmar Pecková ráda vrací.

Další hudba a filmy od Dagmar Pecková
  Zasielanie noviniek, akcií a zliav prednostne na Váš email!
Odoslať

Copyright © 2019 Bontonland.cz.Všechna práva vyhrazena.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo problémy se zobrazením našich stránek, kontaktujte nás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.